Dostępne maluszki BASENJI

Pod koniec roku w naszej hodowli urodziły się maluszki,

ALE

to nie są zwykłe maluszki. To jest moja wizja w kierunku starych linii czarnych Basenji – MAMY DOSTĘPNE 3 SUCZKI.

Ersari GHOSHARSAR ( Aaron) x SABBRA CADABRA the Red Ranch (Utah)

Rodzice biorą czynny udział w wystawach i są przebadani pod kątem chorób trapiących rasę. 

Ojciec Aarona – Old Legend’s Faro, to utytułowany reproduktor z perełkami w tle w postaci czarnych przodków Boorontik Paloma Picasso sięgających linii Pukkanut i Horsley. Zaś ze strony babki NORA Ekando w tle mamy kolejnych, czarnych przedstawicieli linii Horsley

Utah – ma za strony ojca dziadka w 4 pokoleniu BUMBALA BAHTI Loango, prawdziwy czarny DIAMENT po urodziwym ojcu Mandela Free Out of Africa i dziadku Candu’s Rocket Man. Oczywiście linia prowadzi do źródeł hodowli Horsley. Ze strony Matki Utah ma czarną babkę Nabamba HALLE BERRY o niezwykłej ekspresji i urodzie a w tle dwukrotnie czarną Jungle Bell Out Africa. Ona również prowadzi do początków linii Horsley.

Matka szczeniąt to NAJLEPSZA Suka w Polsce w rankingu TOP DOG w latach 2021 i 2022 zarówno jest NAJLEPSZĄ suką w oddziale Olsztyn od wielu lat. 

Dzięki mojej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu NOWY WŁAŚCICIEL może liczyć na pomoc i rady dotyczące wychowania psa, żywienia oraz przygotowania do wystaw, do tego załączam „Poradnik Nowego Właściciela Basenji” napisany przeze mnie.

Podobne wpisy